Katowice,  ATRIUM GEO

2 ostatnie mieszkania w MdM

Fabryka Czekolady - budynek B i D, ul. Wrocławska, Kraków

Mieszkania gotowe

Kraków - Prądnik Biały, Kwiatowa Równina

 Komfortowe mieszkania -atrakcyjne ceny

Wrocław - Stabłowice, Nowy Horyzont

  Mieszkania w programie MdM

Ostatni etap - budynek C, ul. Wrocławska, Kraków

Fabryka Czekolady

Malinowe Zacisze, ul. Rakowiecka, Wrocław

Ostatnie 3 apartamenty bezpośrednio przy parku

WYSZUKAJ SWOJE MIESZKANIE

Inwestycje

Aktualności

 Cudzoziemcy w Polsce odpowiadają już za ok. 7 proc. zakupów mieszkań. Popyt z ich strony rośnie, szczególnie wśród osób przyjeżdżających zza wschodniej granicy. Ukraińcy wyprzedzili pod tym względem Brytyjczyków i Niemców.

Więcej...

Polski rynek nieruchomości zyskuje na atrakcyjności wśród obywateli z zagranicy. Mieszkania w Polsce kupują Niemcy, Brytyjczycy czy Białorusini, ale najwięcej jest obywateli Ukrainy

Więcej...

Polski rynek nieruchomości zyskuje na atrakcyjności wśród obywateli z zagranicy. Mieszkania w Polsce coraz częściej kupują Ukraińcy, Niemcy i Włosi, a nawet Japończycy oraz Meksykanie.

Więcej...

Geo Grupa Deweloperska

 

Grupa Deweloperska GEO to niemal 28 lat doświadczenia na rynku. Z sukcesem działamy na teranie Krakowa, Wrocławia i Katowic. Działalność na rynku deweloperskim rozpoczęliśmy w 1988 roku. Od tego czasu zrealizowaliśmy ok. 75 inwestycji mieszkaniowych, oferując łącznie ponad 4000 mieszkań. Każdy kolejny projekt to dla nas wielka przygoda, ale też wyzwanie, ponieważ chcemy w pełni sprostać wymaganiom naszych Klientów. Wyróżniamy się wysoką jakością projektów, atrakcyjnymi lokalizacjami, innowacyjnością zastosowanych rozwiązań, perfekcją wykonania oraz dbałością o szczegóły. Obecnie mogą Państwo nabyć nasze mieszkania w Atrium Geo w Katowicach, Nowym Horyzoncie i Malinowym Zaciszu we Wrocławiu oraz w Krakowie: w Fabryce Czekolady, Białej Polanie i Kwiatowej Równinie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.