Fabryka Czekolady - budynek B i D, ul. Wrocławska, Kraków

Mieszkania gotowe

Kraków - Prądnik Biały, Kwiatowa Równina

 Komfortowe mieszkania -atrakcyjne ceny

Wrocław - Stabłowice, Nowy Horyzont

  Mieszkania w programie MdM

Ostatni etap - budynek C, ul. Wrocławska, Kraków

Fabryka Czekolady

Malinowe Zacisze, ul. Rakowiecka, Wrocław

Ostatnie 3 apartamenty bezpośrednio przy parku

WYSZUKAJ SWOJE MIESZKANIE

Inwestycje

Aktualności

 

Tylko do 31 PAŹDZIERNIKA wyjątkowa obniżka cen - nawet do 20 tys zł za mieszkanie, w budynku B i D Fabryki Czekolady

Więcej...

W dniach 21.10-22.10.2017 odbędą się Targi Mieszkań i Domów w Hali Stulecia we Wrocałwiu przy ul. Wystawowej 1. Zachęcamy do odwiedzenia naszego stoiska H12, przy którym będziemy czekać w godzinach 10:00-17:00.

Więcej...

Rządowy program „Mieszkanie dla młodych” dobiega końca. Ostatnia transza dofinansowań zostanie odblokowana 2 stycznia 2017 r.

Więcej...

Geo Grupa Deweloperska - Mieszkania i Nieruchomości w Krakowie, Katowicach oraz Wrocławiu

 

Grupa Deweloperska GEO to niemal 28 lat doświadczenia na rynku. Z sukcesem działamy na teranie Krakowa, Wrocławia i Katowic. Działalność na rynku deweloperskim rozpoczęliśmy w 1988 roku. Od tego czasu zrealizowaliśmy ok. 75 inwestycji mieszkaniowych, oferując łącznie ponad 4000 mieszkań. Każdy kolejny projekt to dla nas wielka przygoda, ale też wyzwanie, ponieważ chcemy w pełni sprostać wymaganiom naszych Klientów. Wyróżniamy się wysoką jakością projektów, atrakcyjnymi lokalizacjami, innowacyjnością zastosowanych rozwiązań, perfekcją wykonania oraz dbałością o szczegóły. Obecnie mogą Państwo nabyć nasze mieszkania w Atrium Geo w Katowicach, Nowym Horyzoncie i Malinowym Zaciszu we Wrocławiu oraz w Krakowie: w Fabryce Czekolady, Białej Polanie i Kwiatowej Równinie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.