Kraków - Prądnik Biały, Kwiatowa Równina

 Komfortowe mieszkania -atrakcyjne ceny

Wrocław - Stabłowice, Nowy Horyzont

  Mieszkania w dobrej cenie

Ostatni etap - budynek C, ul. Wrocławska, Kraków

Fabryka Czekolady

WYSZUKAJ SWOJE MIESZKANIE

Inwestycje

Aktualności

Polacy cenią sobie przede wszystkim dogodną lokalizację mieszkania, a dopiero później analizują koszty jej zakupu. Dlaczego atrakcyjne położenie nieruchomości jest dla nas ważniejsze od jego ceny?

Więcej...

Polacy najpierw szukają mieszkania w dogodnym dla siebie położeniu, a dopiero później analizują ceny. Dlaczego lokalizacja jest dla nas ważniejsza niż koszt zakupu nieruchomości?

Więcej...

Atrakcyjna lokalizacja, niewielki metraż, a przede wszystkim dostępny budżet to najważniejsze aspekty, które bierze pod uwagę singiel planujący zakup nieruchomości. Jakie lokum najlepiej spełni jego wymagania?

Więcej...

Geo Grupa Deweloperska - Mieszkania i Nieruchomości w Krakowie, Katowicach oraz Wrocławiu

 

Grupa Deweloperska GEO to niemal 28 lat doświadczenia na rynku. Z sukcesem działamy na teranie Krakowa, Wrocławia i Katowic. Działalność na rynku deweloperskim rozpoczęliśmy w 1988 roku. Od tego czasu zrealizowaliśmy ok. 75 inwestycji mieszkaniowych, oferując łącznie ponad 4000 mieszkań. Każdy kolejny projekt to dla nas wielka przygoda, ale też wyzwanie, ponieważ chcemy w pełni sprostać wymaganiom naszych Klientów. Wyróżniamy się wysoką jakością projektów, atrakcyjnymi lokalizacjami, innowacyjnością zastosowanych rozwiązań, perfekcją wykonania oraz dbałością o szczegóły. Obecnie mogą Państwo nabyć nasze mieszkania w Atrium Geo w Katowicach, Nowym Horyzoncie i Malinowym Zaciszu we Wrocławiu oraz w Krakowie: w Fabryce Czekolady, Białej Polanie i Kwiatowej Równinie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.