Fabryka Czekolady - budynek B i D, ul. Wrocławska, Kraków

Mieszkania gotowe

Kraków - Prądnik Biały, Kwiatowa Równina

 Komfortowe mieszkania -atrakcyjne ceny

Wrocław - Stabłowice, Nowy Horyzont

  NOWY ETAP - BUDYNEK A1

Ostatni etap - budynek C, ul. Wrocławska, Kraków

Fabryka Czekolady

Malinowe Zacisze, ul. Rakowiecka, Wrocław

Ostatnie 4 apartamenty bezpośrednio przy parku

WYSZUKAJ SWOJE MIESZKANIE

Inwestycje

Aktualności

W 2016 roku Polacy wydali rekordową kwotę 14,2 miliardów złotych na zakup nowych mieszkań. Popyt na rynku nieruchomości od kilku lat jest wysoki, jednak mimo tego faktu, ceny mieszkań nie zmieniają się.

Więcej...

Od 1 czerwca obowiązują nowe przepisy dot. współpracy inwestorów z podwykonawcami. Sprawę komentują przedsiębiorcy, w tym ekspert Grupy Geo.

Więcej...

Decydując się na zakup mieszkania, kierujemy się różnymi kryteriami. Wielkością, lokalizacją czy standardem wykończenia.  Który z tych czynników najbardziej wpływa na wartość zakupionego M?

Więcej...

Geo Grupa Deweloperska

 

Grupa Deweloperska GEO to niemal 28 lat doświadczenia na rynku. Z sukcesem działamy na teranie Krakowa, Wrocławia i Katowic. Działalność na rynku deweloperskim rozpoczęliśmy w 1988 roku. Od tego czasu zrealizowaliśmy ok. 75 inwestycji mieszkaniowych, oferując łącznie ponad 4000 mieszkań. Każdy kolejny projekt to dla nas wielka przygoda, ale też wyzwanie, ponieważ chcemy w pełni sprostać wymaganiom naszych Klientów. Wyróżniamy się wysoką jakością projektów, atrakcyjnymi lokalizacjami, innowacyjnością zastosowanych rozwiązań, perfekcją wykonania oraz dbałością o szczegóły. Obecnie mogą Państwo nabyć nasze mieszkania w Atrium Geo w Katowicach, Nowym Horyzoncie i Malinowym Zaciszu we Wrocławiu oraz w Krakowie: w Fabryce Czekolady, Białej Polanie i Kwiatowej Równinie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.