TYLKO 24 KAMERALNE APARTAMENTY

KRAKÓW, Biała Polana

Ostatnie gotowe mieszkania

WYSZUKAJ SWOJE MIESZKANIE

Inwestycje

Aktualności

Promocja na ostatnie mieszkania w Białej Polanie!
KAŻDY M2 TAŃSZY O 500 ZŁ!

Więcej...

21 czerwca na rynku obligacji GPW Catalyst zadebiutowały obligacje Geo Grupy Deweloperskiej.Celem emisji jest przede wszystkim pozyskanie finansowania na nowe projekty mieszkaniowe w Krakowie, Wrocławiu i Katowicach.

Więcej...

Urokliwie położona inwestycja Malinowe Zacisze wzbogaciła się o kolejny etap.

Malinowe Zacisze to propozycja dla osób ceniących spokój, bliskość  terenów zielonych , możliwość  aktywnego wypoczynku,  jednak niedaleko od centrum.

 

 

Więcej...

Geo Grupa Deweloperska

 

Grupa Deweloperska GEO to niemal 28 lat doświadczenia na rynku. Z sukcesem działamy na teranie Krakowa, Wrocławia i Katowic. Działalność na rynku deweloperskim rozpoczęliśmy w 1988 roku. Od tego czasu zrealizowaliśmy ok. 75 inwestycji mieszkaniowych, oferując łącznie ponad 4000 mieszkań. Każdy kolejny projekt to dla nas wielka przygoda, ale też wyzwanie, ponieważ chcemy w pełni sprostać wymaganiom naszych Klientów. Wyróżniamy się wysoką jakością projektów, atrakcyjnymi lokalizacjami, innowacyjnością zastosowanych rozwiązań, perfekcją wykonania oraz dbałością o szczegóły. Obecnie mogą Państwo nabyć nasze mieszkania w Atrium Geo w Katowicach, Nowym Horyzoncie i Malinowym Zaciszu we Wrocławiu oraz w Krakowie: w Fabryce Czekolady, Białej Polanie i Kwiatowej Równinie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.