Fabryka Czekolady - budynek B i D, ul. Wrocławska, Kraków

Mieszkania gotowe

Kraków - Prądnik Biały, Kwiatowa Równina

 Atrakcyjne cena na start sprzedaży dla pierwszych klientów

Wrocław - Stabłowice, Nowy Horyzont

  NOWY ETAP - BUDYNEK A1

Ostatni etap - budynek C, ul. Wrocławska, Kraków

Fabryka Czekolady

Malinowe Zacisze, ul. Rakowiecka, Wrocław

Tylko 24 kameralne apartamenty bezpośrednio przy parku

WYSZUKAJ SWOJE MIESZKANIE

Inwestycje

Aktualności

Działania marketingowe w branży deweloperskiej nie ograniczają się jedynie do tradycyjnych reklam czy obecności na targach, coraz częściej wykorzystywane są do tego media społecznościowe.

Więcej...

W 2006 roku przeciętna pensja Polaka, pozwalała mu na zapłatę niemal 70 procent ceny mkw. nowego lokalu.

Jak jest teraz?

Więcej...


 W dniu 25 marca br. Grupa Deweloperska GEO organizuje we Wrocławiu Dzień Otwarty w malowniczo położonym zespole budynków Malinowe Zacisze.Więcej...

Geo Grupa Deweloperska

 

Grupa Deweloperska GEO to niemal 28 lat doświadczenia na rynku. Z sukcesem działamy na teranie Krakowa, Wrocławia i Katowic. Działalność na rynku deweloperskim rozpoczęliśmy w 1988 roku. Od tego czasu zrealizowaliśmy ok. 75 inwestycji mieszkaniowych, oferując łącznie ponad 4000 mieszkań. Każdy kolejny projekt to dla nas wielka przygoda, ale też wyzwanie, ponieważ chcemy w pełni sprostać wymaganiom naszych Klientów. Wyróżniamy się wysoką jakością projektów, atrakcyjnymi lokalizacjami, innowacyjnością zastosowanych rozwiązań, perfekcją wykonania oraz dbałością o szczegóły. Obecnie mogą Państwo nabyć nasze mieszkania w Atrium Geo w Katowicach, Nowym Horyzoncie i Malinowym Zaciszu we Wrocławiu oraz w Krakowie: w Fabryce Czekolady, Białej Polanie i Kwiatowej Równinie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.