Aktualności

 

Tylko do 31 PAŹDZIERNIKA wyjątkowa obniżka cen - nawet do 20 tys zł za mieszkanie, w budynku B i D Fabryki Czekolady

Więcej...

W dniach 21.10-22.10.2017 odbędą się Targi Mieszkań i Domów w Hali Stuleciawe Wrocąłwiu przy ul. Wystawowej1. Zachęcamy do odwiedzenia naszego stoiska H12, przy którym będziemy czekać w godzinach 10:00-17:00.

Więcej...

Rządowy program „Mieszkanie dla młodych” dobiega końca. Ostatnia transza dofinansowań zostanie odblokowana 2 stycznia 2017 r.

Więcej...

W dniach 30.09-1.10.2017 odbędą się Targi Mieszkań i Domów w EXPO Kraków przy ul. Galicyjskiej 9. Zachęcamy do odwiedzenia naszego stoiska D11, przy którym będziemy czekać w godzinach 10:00-17:00.

Więcej...

 

Analiza rynku kredytów z ostatnich kilku lat przyniosła zaskakujące wnioski. Kredyty hipoteczne tanieją.

 

Jedną z przyczyn takiej tendencji jest...

Więcej...

Popyt na mieszkania od dłuższego czasu konsekwentnie się zwiększa, co powoduje, że rynek mieszkaniowy w Polsce bije kolejne rekordy. Grunty drożeją, popyt jest wysoki. Jak to wszystko wpływa na ceny mieszkań?

Więcej...

Rekordowa ilość budowanych nowych mieszkań i pozwoleń na powstanie kolejnych sprawia, że deweloperzy rozglądają się za gruntami pod następne inwestycje.

 

Więcej...

Branża deweloperska wciąż bije swoje własne rekordy, a dobra sytuacja ekonomiczna sprzyja rozwojowi na rynku. Niskie stopy procentowe sprzyjają zakupom inwestycyjnym, jednak liczba kredytów nie spada, wręcz przeciwnie, systematycznie rośnie.

 

Więcej...

Branża deweloperska przeżywa swój złoty okres. Popyt na rynku jest tak duży, że firmy stają na wysokości zadania i oferują coraz więcej nowych mieszkań. Wszystkiemu sprzyja sytuacja ekonomiczna kraju.

Więcej...

Wysoka podaż na pierwotnym rynku nieruchomości odpowiada równie dużemu popytowi. Transakcjom sprzyjają m.in. wzrost gospodarczy, rekordowo niskie bezrobocie i niskie stopy procentowe. Zaobserwowano jednak, że ceny mieszkań rosną. Czy blisko do bańki nieruchomościowej?

Więcej...