Aktualności

W 2016 roku Polacy wydali rekordową kwotę 14,2 miliardów złotych na zakup nowych mieszkań. Popyt na rynku nieruchomości od kilku lat jest wysoki, jednak mimo tego faktu, ceny mieszkań nie zmieniają się.

Więcej...

Od 1 czerwca obowiązują nowe przepisy dot. współpracy inwestorów z podwykonawcami. Sprawę komentują przedsiębiorcy, w tym ekspert Grupy Geo.

Więcej...

Decydując się na zakup mieszkania, kierujemy się różnymi kryteriami. Wielkością, lokalizacją czy standardem wykończenia.  Który z tych czynników najbardziej wpływa na wartość zakupionego M?

Więcej...

Od kilku lat utrzymuje się dobra passa w branży deweloperskiej. Rośnie liczba oddanych inwestycji i pozwoleń na budowę kolejnych.

Jak długo może utrzymać się taka tendencja?

Więcej...

Uprzejmie informujemy, że 29 kwietnia  biuro sprzedaży GEO

 w  Krakowie  będzie nieczynne.

Zapraszamy już 2 maja

nbsp]

Więcej...

Początek 2017 roku okazał się rekordowy pod wieloma względami. Jak podaje GUS, w styczniu i lutym deweloperzy uzyskali 21,3 tys. pozwoleń budowę, co oznacza wzrost o 62 proc. względem analogicznego okresu sprzed roku.

Więcej...

Wesołych Świąt

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, życzymy naszym Klientom i Współpracownikom, wszystkiego najlepszego

Biura Sprzedaży w dniu 14 kwietnia pracują do godziny 15.00, a w sobotę 15 kwietnia będą nieczynne, za utrudnienia z tym związane przepraszamy

Więcej...

W 2050 roku osób w wieku poprodukcyjnym (kobiety 60+, mężczyźni 65+) będzie więcej niż 25-latków. Dane te pokazują, że polskie społeczeństwo się starzeje.

Więcej...

Lokale premium wciąż są mniej popularne od tych kompaktowych, które są najpopularniejsze na rynku pierwotnym.

Więcej...

Działania marketingowe w branży deweloperskiej nie ograniczają się jedynie do tradycyjnych reklam czy obecności na targach, coraz częściej wykorzystywane są do tego media społecznościowe.

Więcej...