Kontakt


 
Zapraszamy do naszych biur sprzedaży

Biuro Kraków

ul. Głowackiego 10, 30-085 Kraków

Sekretariat

tel. 12 623 21 71

Biuro sprzedaży mieszkań

tel. 12 376 49 41

info@geogrupa.pl

 

Godziny pracy biura sprzedaży:

poniedziałek - piątek: 10.00 - 18.00

sobota: 10.00 - 14.00

 

Andrzej Stypka

tel. 696 029 058
andrzej.stypka@geogrupa.pl

 

Bartosz Sznicer

tel. 728 844 363
bartosz.sznicer@geogrupa.pl

Biuro Wrocław

al. Kromera 51A, 51-163 Wrocław

Sekretariat

tel. 71 325 37 92

Biuro sprzedaży mieszkań

tel. 71 715 61 85

wroclaw@geogrupa.pl

 

Godziny pracy biura sprzedaży:

poniedziałek - piątek: 08.00 - 16.00

druga i czwarta sobota miesiąca: 10.00 - 14.00

 

Marta Samborska-Stawiarska

tel. 728 504 885
marta.samborska-stawiarska@geogrupa.pl

 

Edyta Marszałek

tel. 666 844 712

edyta.marszalek@geogrupa.pl

Biuro Katowice

ul. Rolna 17b/2, 40-555 Katowice

Sekretariat

tel. 32 251 14 65

Biuro sprzedaży mieszkań

tel. 32 720 60 08

katowice@geogrupa.pl

 

Godziny pracy biura sprzedaży:

poniedziałek - piątek: 8.00 - 16.00

ostatnia sobota miesiąca: 9.30 - 13.30

 

Łukasz Marzec

tel. 784 033 181
lukasz.marzec@geogrupa.pl

Aneta Wrzaszcz

tel. 784 033 181
aneta.wrzaszcz@geogrupa.pl

GEO GRUPA DEWELOPERSKA

Siedziba główna

ul. Głowackiego 10, 30-085 Kraków

tel. 12 623 21 71

fax. 12 623 21 70

biuro@geogrupa.pl

 

WYBIERZ LOKALIZACJĘ