Mieszkania obok Młynówki Królewskiej- Kraków

Specjalna obniżka ceny

Katowice - Rolna, Parkowanie

 Miejsca postojowe naziemne w dobrej cenie 

tel. 725 320 320

Wrocław - Stabłowice, Nowy Horyzont

  Mieszkania w dobrej cenie

WYSZUKAJ SWOJE MIESZKANIE

Inwestycje

Aktualności

Wesołych Świąt

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, życzymy naszym Klientom i Współpracownikom, wszystkiego najlepszego

Biura Sprzedaży w dniu 19 kwietnia pracują do godziny 15.00, a w sobotę 20 kwietnia będą nieczynne, za utrudnienia z tym związane przepraszamy

Więcej...

 

CHCESZ KUPIĆ MIESZKANIE NA MAZOWIECKIEJ?
Teraz to łatwiejsze z naszym nowym rabatem nawet do 80 tys. zł.

Trzeba się spieszyć, bo liczba mieszkań w promocji jest ograniczona.

 

Więcej...

W ostatnich miesiącach ceny krakowskich nieruchomości poszły znacznie w górę i na razie nic nie wskazuje na to, że trend ten w najbliższym czasie ulegnie zmianie. Jakie mieszkanie jesteśmy w stanie kupić w stolicy Małopolski, dysponując kapitałem w postaci 300 tys. zł?

Więcej...

Geo Grupa Deweloperska - Mieszkania i Nieruchomości w Krakowie, Katowicach oraz Wrocławiu

 

Grupa Deweloperska GEO to  30 lat doświadczenia na rynku. Z sukcesem działamy na teranie Krakowa, Wrocławia i Katowic. Działalność na rynku deweloperskim rozpoczęliśmy w 1988 roku. Od tego czasu zrealizowaliśmy ok. 75 inwestycji mieszkaniowych, oferując łącznie ponad 4000 mieszkań. Każdy kolejny projekt to dla nas wielka przygoda, ale też wyzwanie, ponieważ chcemy w pełni sprostać wymaganiom naszych Klientów. Wyróżniamy się wysoką jakością projektów, atrakcyjnymi lokalizacjami, innowacyjnością zastosowanych rozwiązań, perfekcją wykonania oraz dbałością o szczegóły. Obecnie mogą Państwo nabyć nasze mieszkania w inwestycji Zdrowe Stylowe  w Katowicach, Nowym Horyzoncie i Malinowym Zaciszu we Wrocławiu oraz w Krakowie: w Fabryce Czekolady i Kwiatowej Równinie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.