Aktualności

Uprzejmie informujemy, że biura sprzedaży GEO w Krakowie, Katowicach i Wrocławiu w dniu 16 grudnia będą nieczynne.

Przepraszamy za utrudnienia.

Więcej...

Pod względem preferencji mieszkaniowych, studenci nie różnią się zasadniczo od innych wynajmujących. Najczęściej poszukują mieszkań 2-pokojowych o powierzchni około 50 mkw. - wynika z danych portalu RynekPierwotny.pl.

Więcej...

Rok akademicki rozpoczął się na dobre. Część studentów znalazła zakwaterowanie w akademikach, ale zdecydowana większość zamieszkała w prywatnych lokalach. To właśnie ci drudzy od dawna stanowią siłę napędową rynku nieruchomości, utwierdzając w przekonaniu, że inwestycja w mieszkanie na wynajem to wciąż opłacalny biznes.

 

Więcej...

Studenci  od dawna stanowią siłę napędową rynku nieruchomości, utwierdzając w przekonaniu, że inwestycja w mieszkanie na wynajem to wciąż opłacalny biznes.

Więcej...

Dostępność kredytów hipotecznych wciąż jest bardzo wysoka, zainteresowanie nimi jest ogromne i wciąż rośnie, a terenów pod nowe inwestycje deweloperskie jest coraz mniej.

Więcej...

Tylko do 15 listopada można nabyć mieszkanie 4 pokojowe w obniżonej cenie,  po informacje o szczegółach promocji zapraszamy do naszego biura w Katowicach tel. 784 033 181

Więcej...

Odnotowywane wzrosty cen na rynku nieruchomości nie wpłyną na zmniejszenie popytu wśród społeczeństwa. Według analizy Bankier.pl z sierpnia tego roku ceny mieszkań będą wciąż umiarkowanie rosnąć, lecz tempo podwyżek ulegnie spowolnieniu

Więcej...

Od 2013 roku ceny mieszkań w Polsce poszły znacznie w górę. Mimo to, coraz wyższe koszty nie odstraszają kupujących.

Więcej...

Z raportu przygotowanego przez NBP wynika, że w nadchodzącym kwartale 2019 roku banki przewidują zaostrzenie polityki kredytowej w segmencie kredytów mieszkaniowych. Mimo to, rynek nieruchomości nie jest zagrożony, gdyż coraz więcej Polaków nabywa mieszkania za gotówkę.

Więcej...

Nie powinien dziwić fakt, iż najważniejszym kryterium, którym Polacy kierują się podczas zakupu mieszkania, jest cena, wybrana przez 66% respondentów (Raport Otodom na podstawie badań Kantar TNS, luty 2018).

Więcej...