Aktualności

Największym powodzeniem cieszą się mieszkania w atrakcyjnych lokalizacjach z funkcjonalnie zaprojektowaną przestrzenią. Kupowane są nie tylko jako inwestycje przeznaczone na wynajem, ale też z myślą o sprzedaży.

Więcej...

Deweloperzy muszą radzić sobie bez rządowego wsparcia. Program MdM, zasilający głównie rynek pierwotny, przeszedł do historii. Czy wzrośnie zainteresowanie lokalami z drugiej ręki?

Więcej...

Deweloperzy, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, coraz częściej oferują możliwość nabycia lokalu wykończonego pod klucz. Kto decyduje się na zakup takiego mieszkania i dlaczego?

Więcej...

Zapraszamy do Fabryki Czekolady. To wyjątkowe miejsce, które teraz kusi dodatkowymi promocjami i atrakcyjną ceną już od 7291 zł/m2 brutto.

Tylko teraz kupując  mieszkanie w Fabryce Czekolady,  otrzymasz wyjątkowy prezent - pakiet Internetu i TV kablowej na 1 rok GRATIS .

Więcej...

W Katowicach znacznie wzrosła oferta mieszkań wprowadzanych na rynek przez deweloperów, a także liczba uzyskanych pozwoleń na budowę kolejnych inwestycji. Co sprzyja kupowaniu mieszkań w Stolicy Górnego Śląska?

Więcej...

RODO, unijne rozporządzenie o ochronie danych osobowych zacznie obowiązywać już 25 maja 2018 roku. W jaki sposób deweloperzy powinni przygotować się do nowych regulacji, aby odpowiednio zabezpieczyć dane klientów i nie ponieść wielomilionowych kar?

Więcej...

Obywatele Ukrainy są obecnie liderami zakupów nieruchomości w naszym kraju wśród obcokrajowców. Częściej nabywają lokum na własność, niż decydują się na wynajem.

 

Więcej...

Z analizy Home Broker i Open Finance wynika, że Kraków nie jest już drugim po stolicy najdroższym miastem Polski. Więcej za mieszkanie trzeba zapłacić we Wrocławiu i Poznaniu.

Więcej...

We Wrocławiu buduje się rekordową liczbę mieszkań, a zapotrzebowanie nabywców na nowe lokale stale rośnie. Stolica Dolnego Śląska przyciąga inwestorów jak magnes. Nie odstraszają ich nawet rosnące ceny mieszkań.

Więcej...

Na co zwrócić uwagę kupując mieszkanie z rynku wtórnego, aby nie przejąć cudzych długów i nie zamieszkać z niechcianymi lokatorami?

Więcej...