Aktualności

Polacy chętnie korzystają z pomocy banków, a przy tym nie boją się zadłużać na coraz wyższe kwoty. Jak wskazuje Open Finance, zdolność kredytowa nie jest już problemem, dwie pracujące osoby mogą pożyczyć na mieszkanie ponad pół miliona złotych.

Więcej...

Największym powodzeniem cieszą się mieszkania w atrakcyjnych lokalizacjach z funkcjonalnie zaprojektowaną przestrzenią. Kupowane są nie tylko jako inwestycje przeznaczone na wynajem, ale też z myślą o sprzedaży.

Więcej...

Deweloperzy muszą radzić sobie bez rządowego wsparcia. Program MdM, zasilający głównie rynek pierwotny, przeszedł do historii. Czy wzrośnie zainteresowanie lokalami z drugiej ręki?

Więcej...

Deweloperzy, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, coraz częściej oferują możliwość nabycia lokalu wykończonego pod klucz. Kto decyduje się na zakup takiego mieszkania i dlaczego?

Więcej...

Zapraszamy do Fabryki Czekolady. To wyjątkowe miejsce, które teraz kusi dodatkowymi promocjami i atrakcyjną ceną już od 7291 zł/m2 brutto.

Tylko teraz kupując  mieszkanie w Fabryce Czekolady,  otrzymasz wyjątkowy prezent - pakiet Internetu i TV kablowej na 1 rok za 1.23zł brutto.

Więcej...

W Katowicach znacznie wzrosła oferta mieszkań wprowadzanych na rynek przez deweloperów, a także liczba uzyskanych pozwoleń na budowę kolejnych inwestycji. Co sprzyja kupowaniu mieszkań w Stolicy Górnego Śląska?

Więcej...

RODO, unijne rozporządzenie o ochronie danych osobowych zacznie obowiązywać już 25 maja 2018 roku. W jaki sposób deweloperzy powinni przygotować się do nowych regulacji, aby odpowiednio zabezpieczyć dane klientów i nie ponieść wielomilionowych kar?

Więcej...

Obywatele Ukrainy są obecnie liderami zakupów nieruchomości w naszym kraju wśród obcokrajowców. Częściej nabywają lokum na własność, niż decydują się na wynajem.

 

Więcej...

Z analizy Home Broker i Open Finance wynika, że Kraków nie jest już drugim po stolicy najdroższym miastem Polski. Więcej za mieszkanie trzeba zapłacić we Wrocławiu i Poznaniu.

Więcej...

We Wrocławiu buduje się rekordową liczbę mieszkań, a zapotrzebowanie nabywców na nowe lokale stale rośnie. Stolica Dolnego Śląska przyciąga inwestorów jak magnes. Nie odstraszają ich nawet rosnące ceny mieszkań.

Więcej...