Aktualności

W Katowicach znacznie wzrosła oferta mieszkań wprowadzanych na rynek przez deweloperów, a także liczba uzyskanych pozwoleń na budowę kolejnych inwestycji. Co sprzyja kupowaniu mieszkań w Stolicy Górnego Śląska?

Więcej...

RODO, unijne rozporządzenie o ochronie danych osobowych zacznie obowiązywać już 25 maja 2018 roku. W jaki sposób deweloperzy powinni przygotować się do nowych regulacji, aby odpowiednio zabezpieczyć dane klientów i nie ponieść wielomilionowych kar?

Więcej...

Obywatele Ukrainy są obecnie liderami zakupów nieruchomości w naszym kraju wśród obcokrajowców. Częściej nabywają lokum na własność, niż decydują się na wynajem.

 

Więcej...

Z analizy Home Broker i Open Finance wynika, że Kraków nie jest już drugim po stolicy najdroższym miastem Polski. Więcej za mieszkanie trzeba zapłacić we Wrocławiu i Poznaniu.

Więcej...

We Wrocławiu buduje się rekordową liczbę mieszkań, a zapotrzebowanie nabywców na nowe lokale stale rośnie. Stolica Dolnego Śląska przyciąga inwestorów jak magnes. Nie odstraszają ich nawet rosnące ceny mieszkań.

Więcej...

Na co zwrócić uwagę kupując mieszkanie z rynku wtórnego, aby nie przejąć cudzych długów i nie zamieszkać z niechcianymi lokatorami?

Więcej...

Polacy cenią sobie przede wszystkim dogodną lokalizację mieszkania, a dopiero później analizują koszty jej zakupu. Dlaczego atrakcyjne położenie nieruchomości jest dla nas ważniejsze od jego ceny?

Więcej...

Polacy najpierw szukają mieszkania w dogodnym dla siebie położeniu, a dopiero później analizują ceny. Dlaczego lokalizacja jest dla nas ważniejsza niż koszt zakupu nieruchomości?

Więcej...

Atrakcyjna lokalizacja, niewielki metraż, a przede wszystkim dostępny budżet to najważniejsze aspekty, które bierze pod uwagę singiel planujący zakup nieruchomości. Jakie lokum najlepiej spełni jego wymagania?

Więcej...

Nowelizacja ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym może przyczynić się do znacznego zmniejszenia liczby budowanych w Polsce mieszkań.

Więcej...