Aktualności

Od nowego roku zmianie uległy maksymalne stawki podatku od nieruchomości. Ile trzeba będzie zapłacić i kogo dotyczy ta opłata?

Więcej...

Od 2018 roku zaczęły obowiązywać wyższe stawki podatku od nieruchomości. Wzrosły one o wskaźnik inflacji, a więc o 1,9%.  Ile trzeba będzie zapłacić?

 

Więcej...

Górna granica stawek podatku od nieruchomości ogłaszana jest każdego roku przez Ministra Finansów. Od nowego roku podatek wzrósł o wskaźnik inflacji, a więc o 1,9%. Ile trzeba będzie oddać do gminy?

Więcej...

Program MdM dobiega końca, RnS wygasa, a mieszkania Plus jeszcze nie powstały. Jak będzie wyglądała sytuacja na rynku nieruchomości w 2018 roku?

Więcej...

Rząd chce uchwalić w przyszłym roku ustawę, która określiłaby minimalny metraż nowo budowanych mieszkań. Kłopot w tym, że proponowana wielkość takiego lokalu - minimum 25 mkw jest nierynkowa, bo deweloperzy takie mieszkania budują rzadko.

Więcej...

O ile jeszcze kilka lat temu zakup nieruchomości klasy premium był możliwy tylko dla nielicznych, to obecnie - m.in. dzięki postępującemu bogaceniu się społeczeństwa - takich inwestycji, jak i nabywców, jest już całkiem sporo.

Więcej...

Deweloperzy mają za sobą rekordowy rok. Na etapie budowy wyprzedają się czasem całe inwestycje. Tym samym oferta gotowych mieszkań, do których można się od razu wprowadzić, maleje.

Więcej...

Ostatnia szansa na uzyskanie dopłaty do mieszkania na preferencyjnych zasadach to początek stycznia 2018 roku. Jakie warunki należy spełnić, aby ubiegać się o dofinansowanie?

Więcej...

 

Uprzejmie informujemy, że w dniu 22 grudnia 2017 biura  GEO będą czynne do 15.00

W dniu 23 i 30 grudnia 2017 r biura sprzedaży GEO będą nieczynne.

Więcej...

Mijający rok jest rekordowy pod względem liczby sprzedanych mieszkań, a najbliższe miesiące zapowiadają się równie obiecująco. W 2018 roku rynek nieruchomości czekają jednak zmiany, m.in. w prawie budowlanym.

Więcej...