Aktualności

O ile jeszcze kilka lat temu zakup nieruchomości klasy premium był możliwy tylko dla nielicznych, to obecnie - m.in. dzięki postępującemu bogaceniu się społeczeństwa - takich inwestycji, jak i nabywców, jest już całkiem sporo.

Więcej...

Deweloperzy mają za sobą rekordowy rok. Na etapie budowy wyprzedają się czasem całe inwestycje. Tym samym oferta gotowych mieszkań, do których można się od razu wprowadzić, maleje.

Więcej...

Ostatnia szansa na uzyskanie dopłaty do mieszkania na preferencyjnych zasadach to początek stycznia 2018 roku. Jakie warunki należy spełnić, aby ubiegać się o dofinansowanie?

Więcej...

 

Uprzejmie informujemy, że w dniu 22 grudnia 2017 biura  GEO będą czynne do 15.00

W dniu 23 i 30 grudnia 2017 r biura sprzedaży GEO będą nieczynne.

Więcej...

Mijający rok jest rekordowy pod względem liczby sprzedanych mieszkań, a najbliższe miesiące zapowiadają się równie obiecująco. W 2018 roku rynek nieruchomości czekają jednak zmiany, m.in. w prawie budowlanym.

Więcej...

Mijający rok jest rekordowy pod względem liczby sprzedanych lokali. Jakie zmiany czekają deweloperów w przyszłym roku? Czy nastąpi nieuchronny wzrost cen mieszkań?

Więcej...

Rządowy program MdM dobiega końca. Ostatnia szansa na uzyskanie dopłaty do mieszkania to początek stycznia 2018 roku. Chętnych nie brakuje, a pieniądze mogą skończyć się nawet w ciągu tygodnia.

Więcej...

Dla zdecydowanej większości Polaków kredyt hipoteczny jest jedynym sposobem na zakup własnego mieszkania. Rozwój gospodarczy i ekonomiczny kraju wpływa na zwiększenie zdolności kredytowej przeciętnego Kowalskiego. Jak długo utrzyma się taka sytuacja?

Więcej...

Rząd chce znowelizować ustawę o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym, która w znaczący sposób wpłynie na wydawanie pozwoleń na budowę. Na czym polegają zaproponowane regulacje?

Więcej...

Trwają prace nad regulacjami w prawie o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym, które będą mogły w znaczący sposób wpłynąć na wydawanie pozwoleń na budowę. Na czym dokładnie polegają zmiany?

Więcej...