Aktualności

Polski rynek nieruchomości zyskuje na atrakcyjności wśród obywateli z zagranicy. Mieszkania w Polsce coraz częściej kupują Ukraińcy, Niemcy i Włosi, a nawet Japończycy oraz Meksykanie.

Więcej...

 Nowelizacja ustawy MdM, która wejdzie w życie w sierpniu tego roku, zakłada, że 8 sierpnia rząd uruchomi dodatkową pulę dofinansowań w programie, a banki przestaną przyjmować wnioski dopiero, gdy budżet MdM zostanie całkowicie wykorzystany

Więcej...

Konkurencja w branży deweloperskiej jest bardzo duża. Wymaga to dokonywania różnych analiz przez przedsiębiorców, by ich oferta była jak najbardziej atrakcyjna i odpowiednia do potrzeb klientów.

Więcej...

22 lipca weszła w życie nowa ustawa dot. kredytu hipotecznego. Zmiany mają na celu zwiększyć bezpieczeństwo klientów i nakazują bardziej przejrzyste przedstawianie ofert przez banki. Na czym polegają reformy?

Więcej...

Program skierowany jest do obecnych klientów Geo, którzy zakupili nieruchomość od spółek należących do Grupy. Za polecenie spółek nowemu klientowi, który dzięki rekomendacji kupi mieszkanie, wypłacana jest nagroda w wysokości 3 tyś. zł brutto.

Więcej...

- Do 2030 r. liczba mieszkań przypadająca na 1 tys. mieszkańców powinna osiągnąć wysokość mieszczącą się w aktualnej średniej Unii Europejskiej. To ok. 2,5 mln nowych mieszkań.-

Więcej...

Miło nam poinformować, że w Gazecie Wyborczej Wrocław ukazała się informacja prasowa na temat ostatnich mieszkań w inwestycji Malinowe Zacisze.

Więcej...

Branża deweloperska bije kolejne rekordy. Wyniki pierwszego kwartału przerosły wszelkie oczekiwania, kolejny raz wzrosła liczba ukończonych budów i pozwoleń na nowe inwestycje.

Więcej...

W 2016 roku Polacy wydali rekordową kwotę 14,2 miliardów złotych na zakup nowych mieszkań. Popyt na rynku nieruchomości od kilku lat jest wysoki, jednak mimo tego faktu, ceny mieszkań nie zmieniają się.

Więcej...

Od 1 czerwca obowiązują nowe przepisy dot. współpracy inwestorów z podwykonawcami. Sprawę komentują przedsiębiorcy, w tym ekspert Grupy Geo.

Więcej...